PRODEJ POHLEDÁVKU logo

Máte pohledávku a nechcete se zabývat jejím vymožením?

Už vás nebaví dle investovat další prostředky do vymáhání? Jednoduchým řešením je prodej takové pohledávky. Proto jsme zde my. Nabízíme Vám možnost svou pohledávku nabídnout investorům k postoupení. Prodejem pohledávky je pro vás pohledávka vyřešena s minimálními náklady, ztrátou času a oproti samostatnému vymáhání s jistým výsledkem. PODMÍNKY PRODEJE »

KDO A KDY KOUPÍ MOJI POHLEDÁVKU?


Z hlediska výtěžnosti je pro Vás odpověď na otázku kdo nepodstatná. V podstatě to může být kdokoliv. Zejména půjde o investora do pohledávek, nebo osobu s eminentním zájmem o konkrétní pohledávku nebo dokonce dlužník sám.

Kdy? Prodej pohledávek je investiční činností a jak platí, každé zboží má svého kupce, tedy kdy – samozřejmě v okamžik kdy se zboží, prodávající a kupující „potká“. Od toho jsme tady my. My jsme tím místem, kde se potkáte a díky Našemu systému nabízení pohledávek jsme i tím co zkracuje dobu, kdy se můžete potkat. Tedy po přidání Vaší pohledávky už můžete slyšet kroky kupce, jak se k Vám blíží...

Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.